تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


چگونه ثروتمند شویم؟

همه ما به نوعی بدنبال یه راه خوب برای دستیابی به موفقیت و خصوصا موفقیت مالی هستیم و دوست داریم ثروتمند بشیم حتی آرزو داریم پولمون از پارو بالا بره.  

همه چیز در دنیا واقعی قانون و قاعده داره. موفقیت در هر کاری  در گرو رعایت قواعد اون کاره. برای موفقیت در مسایل مالی و ثروتمند شدن هم باید قواعدش رو هم دونست و هم بکار بست.

علاوه بر رعایت قواعد باید از نظر ذهنی و فکری هم برای موفقیت برنامه ریزی کرد. یکی از کارهایی که باید در این زمینه انجام داد شناسایی موانع ذهنی پولدار شدن ماست. ما خودمون شاید ندونیم یا آگاه نباشیم نسبت به موانع ذهنی که مدام تو سرمون راجع به پولدارشدن وجود داره  و مانع از رشد مالی ما میشه. برای اینکه موفق باشیم باید موانع رو شناسایی کنیم و از سر راهمون برداریم.

برای اینکه موانع رو بشناسیم نیاز داریم با خودمون خلوت کنیم و صادق باشیم . تمرین زیر رو انجام بدین تا موانع  ذهنی تون رو شناسایی کنین. 

یه خودکار نیاز دارین و یک یا چند برگ کاغذ. البته من پیشنهاد میکنم یه دفتر مخصوص این کار بردارین و اسمش رو بگذارید دفتر موفقیت و ثروت.

یه جای آروم بشینید ترجیحا تو اتاق خودتون. همه اون چیزایی که حواستونو پرت میکنه از محیط خارج کنین. مثلا موبایلتون رو خاموش کنین. تلفن رو بکشید یا حداقل از تو اتاقتون به جای دیگه ببریدش. خسته و گرسنه نباشید. حالا چشماتون  ببندین و چند تا نفس عمیق بکشین. بعد از چند لحظه چشماتون باز کنید. 

تو صفحه اول بنویسید: مزیت های بی پولی چیه؟

با خودتون صادق باشین و رو راست. لطفا خودتونو سانسور نکنین هرچی در جواب این سوال به ذهنتون میرسه رو روی کاغذ بنویسین. هر چی به ذهنتون میرسه. لطفا با خودتون شفاف باشین.

 در صفخه دیگه ای بنویسین: عیب های پولدار بودن چیه؟

مجددا شفاف شفاف باشید با خودتون. هر چی به ذهنتون میرسه رو یادداشت کنید. هر چیزی به ذهنتون میرسه. سانسور قدغنه.

بهتون تبریک میگم. مهمترین گام رو در شناسایی موانع ذهنیتون راجع به پول برداشتین. برای امروز یا امشب کافیه. چند تا نفس عمیق بکشین. از اتاق برید بیرون و برای خودتون یه چای تازه دم مخملی بریزید. یا خودتون رو به یک نوشیدنی یا بستنی موردعلاقه تون دعوت کنین. ار خودتون سپاسگزاری کنین که با خودتون شفاف و روراست بودین.

خودتون رو ببوسین بخاطر این همکاری.

تا تمرین بعدی دیگه به این تمرین فکر نکنین.