تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


اندر احوالات نمایشگاه مطبوعات  

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات به پایان رسید . و من هنوز نفهمیده ام دقیقا هدفش چه بود؟پنجشنبه حوالی ساعت پنج من و همسرم تصمیم گرفتیم به یاد دوران نامزدی سری به نمایشگاه مطبوعات بزنیم ، دقیقا مطابق انتظار ما همچون تمامی نمایشگاه های فرهنگی دیگر بازار خوراکی ها در مصلی گرم و پر رونق بود وقتی وارد شبستان مصلی که مکان برگزاری نمایشگاه بود شدیم با غرفه های نسبتا خلوتی رو به رو شدیم و البته کلی ذوق و سلیقه در چیدمان راهرو های بین غرفه ها و جوانان ف

ادامه مطلب  

قدمی به جلو!  

دانشمندان به تازگی موفق به کشف نوعی آنتی بادی شده اند که ۹۸ درصد از صفات ویروس HIV را خنثی می کند! به این ترتیب یک گام دیگر به کشف درمان قطعی بیماری ایدز نزدیک شده ایم.
به گزارش کلیک، دانشمندان موفق به کشف نوعی آنتی بادی شده اند که در بدن یک بیمار HIV مثبت تولید شده است و می تواند ۹۸ درصد از صفات ویروس HIV را خنثی سازی کند. از جمله ان دسته از صفاتی که در مقابل آنتی بادی هایی از کلاس مشابه، مقاوم هستند.
از آن جا که ویروس HIV قادر است تا به سرعت به تاکتیک ه

ادامه مطلب  

اصول طراحی کاراکتر  

 
 
 طراح مفهومی کاراکتر  باید از بسیاری مسایل هنگام کار کردن بر روی یک کاراکتر مطلع باشید.  اغلب شما میتوانید با مدل سازها و انیماتورها صحبت کنید و درباره چیزی که مورد نیازشان است اطلاع بگیرید. در مواقع دیگر ممکن است این ارتباط را نداشته باشید پس بنابراین باید بدانید که چه سوالهای کلی و اصلی باید بپرسید تا بتوانید کاراکتری مناسب و کار آمد طراحی کنید. در طول زمان نیز دانش اینکه چه چیز مورد انتظار است و چه پارامترهایی باید رعایت شوند به دست م

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1